هوش هیجانی ویژه مدیران
300,000

برگزار شده

06:30

ساعت شروع

10:30

ساعت پایان

پنج‌شنبه

12 بهمن 1402

آکادمی الماس کویر

آموزشگاه الماس کویر در سال 1400 تاسیس و فعالیت رسمی خود را در جهت برگزاری دوره های مهارت نرم و توسعه فردی آغاز و همچنان در حال پیشرفت و برگزاری دوره های هرچه تاثیر گذار تر و جمعی تر می باشد.

توضیحات

آکادمی الماس کویر با رویکرد توسعه دانش نیروها و رشد کیفیت آموزش آن‌ها، اقدام به برگزاری دوره‌های آموزشی در حوزه‌های مختلف کسب و کار می‌نماید، از جمله این رویدادها، به رویداد "هوش هیجانی ویژه مدیران " می‌توان اشاره کرد. زمینه‌ها و بسترهای هوش هیجانی ، درک تصویر بزرگتر در جهت تصمیم‌سازی موفق، ابعاد هوش هیجانی در مدیریت و رهبری سازمانی، تحلیل رفتاری پرسنل به منظور زمینه‌سازی توسعه هوش هیجانی ، بخشی از سرفصل های این رویداد می‌باشند.

آدرس برگزاری

کرمان، خیابان امام جمعه، خیابان نامدار محمدی، به سمت والفجر شمالی، پلاک ۲۷

حامیان و برگزار کنندگان رویداد

فرش الماس کویر
شرکت فرش الماس کویر کرمان با انگیزه ایجاد اشتغال از یک سو و احیای نقشه اصیل فرش های کرمان که زیبایی آن زبانزد خاص و عام و زینت بخش موزه های هنری جهان است از سوی دیگر، در مهر ماه سال ۱۳۸۵ افتتاح شد.

کافه نوآوری و شتاب‌دهنده آوینوکس، بازوی نوآوری، شتاب‌دهی و رشد کسب و کارهای گروه فناوری آواپرداز اســت کــه بــا مطالعه نمونه های موفق جهانی و بنچمارک آنها، به مدلــی اختصاصی برای فضای کسب و کار داخلی دست یافتیم. آوینوکس اکنون دارای زیر مجموعه ها و خدمات متنوعی اســت که هر کدام در حوزهای خاص مشغول به فعالیت است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت آواپرداز کیهان کریمان می باشد.