About US
درباره ما
مرکز نوآوری و شتاب‌دهی آوینوکس

مرکز نوآوری آوینوکس، بستر سرمایه گذاری خطرپذیر گروه فناوری آواپرداز است که در طی فعالیت خود بر روی چندین کسب و کار سرمایه گذاری کرده و حاصل آن، کسب و کار های بزرگی همچون زودکس، مبیت، راهکار صنعت، حسابرو و چندین کسب و کار موفق دیگر است.
این مرکز با اختیار در کنار فعالیت پیش شتاب‌دهی ، شتاب‌دهی و پسا شتاب‌دهی خدمت دیگری نیز به علاقه مندان و متقاضیان حوزه نوآوری ارائه می دهد.از جمله این خدمات میتوان به مشاوره به کسب و کارها و تیم های نوپا ، فضای کار اشتراکی برای افراد و تیم ها ، کافه نوآوری و سالن رویداد و کلاس ها اشاره کرد .

گروه فناوری آواپرداز

گروه فناوری آواپرداز در سال 1396 و با هدف توسعه شاخص‌های کسب و کار و ایفای نقش در پویایی هر چه بیشتر این حوزه تاسیس شد. آواپرداز در حال حاضر دارای اکوسیستمی کامل از کسب و کارهاست که دارای بیش از 500 نفر سرمایه انسانی است که هر کدام نقشی در پیشبرد و توسعه اکوسیستم کسب و کاری آن ایفا می‌کنند.

ما در آوینوکس چه خدماتی را ارائه می دهیم؟

فضای کار اشتراکی

فضای کار اشتراکی آوینوکس، یک میز کار در محیطی پویا و پر انرژی را فراهم می‌آورد. همچنین امکاناتی نظیر پرینتر، اینترنت پر سرعت وایرلس، کمد اختصاصی برای هر عضو و ... را در اختیار شما قرار میدهد که شما را از پرداخت هزینه‌های بالا برای اجاره دفتر کار برای خود و تیم‌تان بی نیاز می‌سازد.

رویدادها و کارگاه‌های آموزشی

یکی از مهم‌ترین رسالت‌های آوینوکس، حوزه آموزش و توسعه مهارت‌هاست. از همین روی بستر مناسبی برای برگزاری رویدادها را در آوینوکس شکل دادیم که در آوینوکس علاوه بر امکانات و تجهیزات مورد نیاز جهت برگزاری رویداد و کارگاه های آموزشی ، دسترسی به شبکه ای قوی از مدرسین و مختصصان در حوزه های مختلف کسب و کار وجود دارد.

استودیو تولید محتوا

آوینوکس با ایجاد یک بستر متمایز و مجهز، امکان فعالیت در زمینه‌های مختلف تولید محتوا، از جمله ساخت پادکست، ویدیوهای آموزشی و تبلیغاتی و ... را به کسب و کارها و افراد می‌دهد. هدف از ایجاد این مکان، رفع نیاز از امکانات استودیویی است تا به کسب‌وکارها در راستای رشد و پیشرفت خود یاری رساند.

ارتباط با اعضاء شتاب‌دهنده

آوینوکس به واسطه در اختیار داشتن شبکه‌ای از مدیران، متخصصان، منتورها و نیز داشتن سابقه طولانی گروه فناوری آواپرداز در ایجاد و توسعه چندین کسب و کار، اقدام به راه‌اندازی مرکز تخصصی مشاوره در حوزه های متنوع با مجوز رسمی نموده است.
خدمات ارتباط با اعضای شتاب‌دهی آوینوکس، شامل چندین دسته‌بندی است. حوزه‌های معماری نرم افزار و فنی، مدل‌سازی کسب و کار، منابع انسانی، تبلیغات و برندینگ، پلنینگ رویداد و برگزاری جشنواره ها، مدیریت مالی و حسابداری و حقوقی و همچنین خدمات متنوع دیگری را در اختیار افراد و کسب و کارها قرار می‌دهد.

اتاق شیشه ای (GlassRoom)

با توجه به اینکه نیاز های کسب و کارها برای ملاقات با افراد مختلف ایجاب میکند مکان هایی متفاوت از نظر ابعاد و ظرفیت موجود باشند، در آوینوکس برای برگزاری جلسات رسمی از محیط های گوناگونی بهره گرفته شده است که گلس روم یکی از حرفه ای ترین مکان هاست که با استفاده از این محیط علاوه بر صرفه جویی در هزینه ها، میتوانید جلسه ای با کیفیت مرغوب را برگزار کنید.

کافه نوآوری

این کافه علاوه بر در اختیار گذاشتن تمامی امکانات یک کافی‌شاپ، بواسطه قرارگیری در محیط پویای آوینوکس، بستری برای شبکه‌سازی میان اعضای فعال اکوسیستم نوآوری و کسب و کار نیز است.

اتاق اختصاصی کنفرانس

بسیاری از افراد برای برگزاری جلسات رسمی یا کنفرانس ها نیاز به یک محیط حرفه‌ای و راحت که در موقعیتی مناسب نیز قرار گرفته باشد، دارند. اتاق کنفرانس آوینوکس تمامی امکانات رفاهی و حرفه‌ای یک کنفرانس کاری یا آموزشی با کیفیت را در اختیار افراد قرار می‌دهد.

کافه نوآوری و شتاب‌دهنده آوینوکس، بازوی نوآوری، شتاب‌دهی و رشد کسب و کارهای گروه فناوری آواپرداز اســت کــه بــا مطالعه نمونه های موفق جهانی و بنچمارک آنها، به مدلــی اختصاصی برای فضای کسب و کار داخلی دست یافتیم. آوینوکس اکنون دارای زیر مجموعه ها و خدمات متنوعی اســت که هر کدام در حوزهای خاص مشغول به فعالیت است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت آواپرداز کیهان کریمان می باشد.